Tipy na valentýnský fit dárek pro partnera

Valentýn nemusí být jen o čokoládových srdíčkách a růžích. Jistě, kytice i sladkost vždy potěší, jenže pokud k nim přidáte i něco originálního, možná inspirujete svou polovičku k pohybu. Pokud už k nějakému sportu inklinuje, dárkem z této oblasti dáte najevo, že svého partnera v dané aktivitě podporujete. Přinášíme vám několik tipů na fit dárečky pro aktivní ženy i muže.

Sportovní oblečení a doplňky

Časy, kdy se sportovalo ve starých teplácích a vytahaném tričku, jsou už dávno pryč. Bez ohledu na to, jaké sportovní aktivitě se váš partner věnuje, pro každou bezpochyby najdete specifické sportovní oblečení nebo doplňky.
 
Cyklisty zajisté potěší cyklistické rukavice nebo brýle, které zvýší jejich komfort při oblíbené aktivitě. Turisty nebo lyžaře zase kvalitní termoprádlo a vyhřívané oblečení, díky kterému zůstanou v teple a pohodlí. Turistu můžete obdarovat i trekingovými holemi nebo batohem, kam si sbalí vše potřebné na túru. Pokud mu nějakou zajímavou túru i naplánujete a budete mu na ní dělat společnost, máte další plusový bod. V případě, že ten váš propadl bojovým sportům, kupte mu boxerské rukavice nebo chrániče.

Sportovní pomůcky a doplňky výživy

Pokud doma máte fitness nadšence, který si v pokoji buduje svůj vlastní fit koutek, zkontrolujte, zda mu nechybí jednoruční činky, expandér nebo švihadlo.

Jogíni určitě ocení kvalitní podložku na cvičení, jóga blok nebo jóga válec. Pokud svému partnerovi chcete zpestřit běžecký trénink či cyklotrénink, vyberte sportovní sluchátka. Sporttester nebo jiný přístroj na měření tepové frekvence a dalších parametrů udělá radost každému, kdo chce sledovat svůj pokrok

Díky masážnímu válci si zase po sportovním výkonu může dopřát relax a regeneraci. Pro regeneraci je potřebný dostatečný příjem bílkovin a sportující člověk by měl dbát i na pravidelné doplňování vitaminů a minerálů. Proto jsou skvělým dárečkem i sportovní doplňky výživy, jako například proteinový prášek, vitaminy nebo minerály.

Sportovní láhev

Při každém pohybu je důležitý pitný režim. Sportovní láhev je praktický dárek pro každého fit i eko nadšence. Skončí s nakupováním jednorázových lahví a vodu bude mít vždy u sebe. Běžci zase ocení speciální běžecké lahve menšího objemu nebo ve tvaru, který je přizpůsoben tak, aby se lahev při běhu dobře držela.

Zážitek

Masáž, vstup do wellness, kurz otužování, fit pobyt, permanentka do fitka nebo na kurz jógy. Možností je skutečně mnoho a důležité je trefit se do vkusu obdarovaného. Možná se rozhodnete pro něco akčnějšího, jako je skok z letadla, bungee jumping nebo turistický výšlap. Pokud doma máte aktivního běžce, zaplaťte mu startovné na nějaké zajímavé závody – běh v přírodě, půlmaraton nebo maraton.

Je článek užitečný?

1x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Silvia Hadeková

Osobní trenérka, instruktorka skupinových cvičení a výživová poradkyně. Věnuje se především cvičení s vlastní vahou a má ráda cvičební koncepty, které jsou kromě fyzické stránky zaměřeny i na hledání duševní rovnováhy. Zabývá se nutričním koučinkem, v rámci kterého pomáhá lidem najít cestu, jak zlepšit své stravovací návyky.Související články