Co všechno dnes umí běžecký pás? Budete se divit

Chcete začít běhat, ale cítíte se omezeni rozmary počasí? Vezměte svůj tréninkový osud do vlastních rukou! S běžeckým pásem si můžete zaběhat, kdy budete chtít, ať už se venku děje cokoliv. Není ale pás jako pás – podívejte se, čím vás mohou běžecké trenažery překvapit a možná najdete právě ten, který hledáte.

Interaktivní provedení

Pokud si rádi hrajete s novými technologickými vychytávkami, řada inCondi je pro vás jako ušitá. Trenažery s tímto označením se totiž propojí s fitness apkou na vašem mobilu nebo tabletu a otevřou vám tak další možnosti tréninku!

Kromě detailních záznamů jednotlivých cvičení máte také možnost soutěžit s ostatními, vydat se na virtuální trasy či pozorovat při běhu videa natočená jinými fitness nadšenci. Nudit se tak při tréninku rozhodně nebudete.

Kompatibilní aplikace najdete v popise jednotlivých modelů spolu s odkazy na App Store a Google Play.

FitShow - iOS / Android

Aplikace vyvinutá pro několik druhů trenažerů, se kterou si můžete vést tréninkový deník, sledovat při běhu simulaci ubíhající krajiny nebo se podívat na cvičební programy z YouTube.

Kinomap - iOS / Android

V této apce se můžete těšit na přednastavené trasy s videy, která natočili jiní uživatelé. K využití aplikace je třeba předplatné, při první instalaci ale máte 14 dní zdarma na vyzkoušení. Vaše tréninková data v Kinomapu lze sdílet s dalšími populárními aplikacemi – těmi nejdůležitějšími jsou asi Strava, Apple Health, Training Peaks a Runkeeper.

Zwift - iOS / Android

Zábavná aplikace pro běžecké pásy a cyklotrenažery. V podstatě jde o fitness videohru, kde místo joysticku používáte svůj trenažer! V aplikaci můžete navíc soutěžit a komunikovat s ostatními uživateli a najít si tak tréninkové parťáky, klidně i na druhém konci světa! Další výhodou Zwiftu je, že se dokáže propojit s dalšími fitness aplikacemi, například Garmin Connect, Apple Health, Fitbit nebo Nokia Health.

Chytré hubnutí

Všechny běžecké pásy vám pořádně zvednou tep, některé to ale dokážou dovést k dokonalosti. Modely s takzvanou Heart Rate Control funkcí (HRC) totiž podle vaší aktuální tepové frekvence mění rychlost a sklon běžecké plochy tak, abyste se dostali do té optimální tepové zóny. A proč jsou tepové zóny tak důležité? Protože právě v nich efektivně spalujete přebytečné tuky. Pokud s nimi tedy chcete zatočit, HRC funkce je super výhodou!

Expert na multimédia

Tělo pracuje, zatímco mysl odpočívá – i tak může vypadat každodenní trénink. Jedna možnost je přistavit si pás přímo k televizi, ta druhá pořídit si stroj, který podporuje práci s médii. Ukázkovým příkladem je inSPORTline inCondi T420i, na kterém se můžete připojit přímo k Netflixu, YouTube nebo Amazon Prime. Je tu i apka přímo na Spotify a na dotykovém displeji můžete scrollovat Facebookem nebo surfovat po internetu!

Chůze je taky sport

Ubrat tempo není na škodu, ne každý běžecký pás to ale umí. Výhodou pásů s nižší rychlostí je to, že je můžete používat i když se zrovna zotavujete po zranění. Dobře se s nimi pracuje také starším uživatelům. Skvělou náhradou za každodenní procházku může být třeba kompaktní chodící pás inSPORTline Tyrion, který je navíc vybaven pohyblivými madly – zapojíte tak i ruce!

Stroje pro pořádné borce

Je jasné, že když chce člověk zhubnout, často nezačíná zrovna na nejnižší váze. V těchto případech je dobré zkontrolovat si maximální zatížení jednotlivých modelů a hledat ty, které jsou připraveny na pořádnou zátěž.

Trénujte kdekoliv

Pásy se skládacím mechanismem jsou lehké a snadno je v případě potřeby sklidíte z cesty, takže nikde nebudou zbytečně překážet. Proto jsou ideálním řešením do menších bytových prostor, kde se počítá každý centimetr. Některé modely, jako je například inSPORTline T20i, se snadno vejdou i pod postel!

Komfort zaručen

Abyste se mohli na trénink maximálně soustředit, jsou trenažery inSPORTline vybaveny moderními technologiemi pro efektivní a pohodový trénink.

SILENT MOTION

Díky výkonným motorům s maximálně tichým chodem, vyšším chladícím efektem a prodlouženou životností jsme minimalizovali hlučnost běžeckých pásů na minimum. Nic vás tak během tréninku nebude rušit.

SHOCK ABSORBING SYSTEM

Odpružení běžecké plochy pomocí speciálních silentbloků. Díky této technologii je běh na rozdíl od venkovního tréninku šetrnější pro vaše klouby. Silentbloky také částečně odhlučňují dopady nohou na pás a přispívají tak i k eliminaci hluku.

EASY FOLD SYSTEM

Rozložení a složení pásu jedním pohybem! Jednoduchý a efektivní pístový mechanismus zajistí okamžité složení i rozložení běžeckého pásu – zvládne to i dítě!

TOUCH & RUN

Snažíme se, aby naše běžecké pásy nabízely funkce, které zákazníci vyhledávají. Důležitá tlačítka pro změnu rychlosti a sklonu jsme proto umístili přímo do postranních madel, aby byly vždy po ruce, a to doslova.

Moderní vychytávky, nejnovější technologie a konstrukce propracovaná do nejmenšího detailu – to je zárukou u každého běžeckého pásu inSPORTline!

Je článek užitečný?

96x se líbilo

Je nám líto, že se vám článek nelíbil:
Děkujeme. Přidejte si do oblíbených:

Team inLIVE

Tým nadšenců, odborníků a produktových specialistů společnosti inSPORTline, kteří svým produktům nejen rozumí, ale zároveň je i sami na vlastní kůži testují a zkouší, co vydrží, protože sport milují a protože chtějí umět svým zákazníkům poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt dle jejich potřeb a svých vlastních zkušeností.Související články